מגזין

אחסון אתרים

לאתרי אינטרנט עסקיים יש תפקיד אינטגרלי במיתוג העסק ובהצלחתו. האתר הוא כרטיס הביקור של העסק והוא מוצג ישירות ללקוח, ועל כן תכנון מקדים לצד השקעה נכונה יעזרו למצות את הפוטנציאל העסקי של האתר. חלק מהקמת האתר והתחזוקה שלו תלויים בחברת האחסון, ולכן צריך לדעת – כיצד בוחרים חברת אחסון, ומה עוד חשוב לדעת בנושא זה?

ענן היברידי

ענן היברידי הוא מסוגי ענני המחשוב החשובים ביותר כיום. במסגרת השימוש הנרחב בשירותי ענן שונים, עסקים רבים משתמשים בגישת הענן ההיברידי, אשר מספקת תועלות מיוחדות (למעשה, משלבת תועלות של גישות אחרות). מה הוא בעצם ענן היברידי? וכיצד הוא משתלב בעולם שירותי הענן?

מה זה שירותי ענן מנוהלים?

בהגדרתם הבסיסית, הפשוטה, שירותי ענן מנוהלים הם שירות לניהול השימוש שלכם בשירותי ענן שבהם אתם משתמשים. מה שירותים אלה כוללים? מה ההבדל בין ענן לבין ענן מנוהל? ומהם יתרונות הענן המנוהל?

תחזוקת שרתים

שרתים מהווים מערכת מורכבת ומתוחכמת אשר הבטחת תפקודה היעיל הוא אתגר מקצועי לא קטן. שירותי עזר לתחזוקת שרתים מסייעים לעסקים להוריד מכתפיהם משימה שוטפת זו, שהיא בכל זאת משימה חשובה.

גיבוי מחשב בענן

אחת האפשריות הטובות ביותר כיום עבור גיבוי מחשב, היא לעשות זאת באמצעות גיבוי בענן. מה זה אומר בפועל? ואילו סוגי גיבוי כאלו זמינים? כל התשובות נמצאות כאן.

ספק שירותי ענן: מה זה ואיך לבחור את הספק הנכון?

בבחירת ספק שירותי ענן, כדאי לקחת בחשבון את העלויות, הביצועים, זמינות ותמיכה של הספק ועוד. כאן תוכלו להבין איך לבחור ספק שירותי ענן באופן יעיל וחכם. לקריאה היכנסו

מה זה CDN?

CDN [Content Delivery Network] הוא שרות שמפזר את תכני האינטרנט שלכם על פני רשת של שרתים. ל-CDN יש יתרונות רבים, ביניהם האצת המהירות של אתרים. לכל המידע היכנסו.

שרת פיתוח

שרת פיתוח הוא שרת אשר מותאם במיוחד לצרכים של צוות פיתוח תוכנה. מדובר על פיתוח ממגוון סוגים. הגמישות שמספקת וירטואליזציה, מתאימה מאוד לצרכים משתנים של עסקים.

ענן ציבורי מול ענן פרטי

שירותי הענן הביאו איתם יתרונות רבים לעסקים. הם גם הביאו שורה לא קצרה של מושגים חדשים, אשר מי שרוצה למנף את נושא הענן לטובת העסק, צריך להכיר ולהבין את ההבדלים ביניהם. שניים מהבולטים ביותר בין מונחים אלה, הם "ענן ציבורי" ו"ענן פרטי".

שרת לינוקס

בכל הנוגע לאחסון אתרים, יש כיום מבחינת מערכות ההפעלה שתי אפשרויות מרכזיות: לינוקס וחלונות. למעשה, לינוקס היא האפשרות המרכזית ולצידה, בולטת פחות, מערכת ההפעלה חלונות.