מגזין

אחסון שרת ווינדוס [windows]

בחירה במערכת הפעלה היא בין ההחלטות החשובות ביותר בכל הנוגע לשימוש בשרתים. החלטה זו נלקחת בתחילת הדרך לגבי שימוש בשרת ונובעות ממנה השלכות משנה רבות ומשמעותיות. בחירה באחסון שרת ווינדוס היא בין האפשרויות הפופולאריות ביותר.

חנות וירטואלית: הצעדים שאסור לפספס

במסגרת עולם המסחר האלקטרוני, חנות וירטואלית היא אמצעי מכירה פופולארי ביותר, מתוחכם ויעיל מאוד. למעשה, יש לה גם יתרונות חשובים נוספים, בשיווק, מיתוג, תדמית ועוד. בכל מקרה, בכדי להבטיח הצלחת חנות כזו, יש כמה וכמה צעדים שאסור לפספס בהקמתה.

אתר מאובטח: למה זה חשוב?

אבטחה היא לא בין הדברים הראשונים שעליהם חושבים בהקמת אתר. לרוב, יש למקימי האתר מטרות שונות בהקמתו, ובאופן טבעי מתמקדים בהן. איומי האבטחה לא בהכרח נשמעים כדבר דחוף או משמעותי, ופעמים רבות פשוט לא מודעים להיקפם. במקביל, הוצאה על אבטחה עשויה להיתפס כדבר שלא מייצר כסף ולכן לקבל עדיפות נמוכה בתקצוב. ובכל זאת – חשוב מאוד שהאתר שתקימו יהיה מאובטח היטב. כיצד עושים זאת? ומדוע זה חשוב?

כללים באבטחת מידע בארגון

התגוננות יעילה, בכל תחום, מחייבת התבססות על כללים. עסק שלא נערך כהלכה מראש, עם כללי אבטחת מידע, ימצא עצמו במוקדם או במאוחר מתמודד עם אתגרים שלא היו מוכרים לו. לכן יש צורך בהיכרות מעמיקה עם כללי אבטחת המידע בארגון, ויישום יעיל שלהם.

אחסון אתרים

לאתרי אינטרנט עסקיים יש תפקיד אינטגרלי במיתוג העסק ובהצלחתו. האתר הוא כרטיס הביקור של העסק והוא מוצג ישירות ללקוח, ועל כן תכנון מקדים לצד השקעה נכונה יעזרו למצות את הפוטנציאל העסקי של האתר. חלק מהקמת האתר והתחזוקה שלו תלויים בחברת האחסון, ולכן צריך לדעת – כיצד בוחרים חברת אחסון, ומה עוד חשוב לדעת בנושא זה?

ענן היברידי

ענן היברידי הוא מסוגי ענני המחשוב החשובים ביותר כיום. במסגרת השימוש הנרחב בשירותי ענן שונים, עסקים רבים משתמשים בגישת הענן ההיברידי, אשר מספקת תועלות מיוחדות (למעשה, משלבת תועלות של גישות אחרות). מה הוא בעצם ענן היברידי? וכיצד הוא משתלב בעולם שירותי הענן?

מה זה שירותי ענן מנוהלים?

בהגדרתם הבסיסית, הפשוטה, שירותי ענן מנוהלים הם שירות לניהול השימוש שלכם בשירותי ענן שבהם אתם משתמשים. מה שירותים אלה כוללים? מה ההבדל בין ענן לבין ענן מנוהל? ומהם יתרונות הענן המנוהל?

תחזוקת שרתים

שרתים מהווים מערכת מורכבת ומתוחכמת אשר הבטחת תפקודה היעיל הוא אתגר מקצועי לא קטן. שירותי עזר לתחזוקת שרתים מסייעים לעסקים להוריד מכתפיהם משימה שוטפת זו, שהיא בכל זאת משימה חשובה.

גיבוי מחשב בענן

אחת האפשריות הטובות ביותר כיום עבור גיבוי מחשב, היא לעשות זאת באמצעות גיבוי בענן. מה זה אומר בפועל? ואילו סוגי גיבוי כאלו זמינים? כל התשובות נמצאות כאן.

ספק שירותי ענן: מה זה ואיך לבחור את הספק הנכון?

בבחירת ספק שירותי ענן, כדאי לקחת בחשבון את העלויות, הביצועים, זמינות ותמיכה של הספק ועוד. כאן תוכלו להבין איך לבחור ספק שירותי ענן באופן יעיל וחכם. לקריאה היכנסו