מגזין

גיבוי מחשב בענן

אחת האפשריות הטובות ביותר כיום עבור גיבוי מחשב, היא לעשות זאת באמצעות גיבוי בענן. מה זה אומר בפועל? ואילו סוגי גיבוי כאלו זמינים? כל התשובות נמצאות כאן.

ספק שירותי ענן: מה זה ואיך לבחור את הספק הנכון?

בבחירת ספק שירותי ענן, כדאי לקחת בחשבון את העלויות, הביצועים, זמינות ותמיכה של הספק ועוד. כאן תוכלו להבין איך לבחור ספק שירותי ענן באופן יעיל וחכם. לקריאה היכנסו

מה זה CDN?

CDN [Content Delivery Network] הוא שרות שמפזר את תכני האינטרנט שלכם על פני רשת של שרתים. ל-CDN יש יתרונות רבים, ביניהם האצת המהירות של אתרים. לכל המידע היכנסו.

שרת פיתוח

שרת פיתוח הוא שרת אשר מותאם במיוחד לצרכים של צוות פיתוח תוכנה. מדובר על פיתוח ממגוון סוגים. הגמישות שמספקת וירטואליזציה, מתאימה מאוד לצרכים משתנים של עסקים.

ענן ציבורי מול ענן פרטי

שירותי הענן הביאו איתם יתרונות רבים לעסקים. הם גם הביאו שורה לא קצרה של מושגים חדשים, אשר מי שרוצה למנף את נושא הענן לטובת העסק, צריך להכיר ולהבין את ההבדלים ביניהם. שניים מהבולטים ביותר בין מונחים אלה, הם "ענן ציבורי" ו"ענן פרטי".

שרת לינוקס

בכל הנוגע לאחסון אתרים, יש כיום מבחינת מערכות ההפעלה שתי אפשרויות מרכזיות: לינוקס וחלונות. למעשה, לינוקס היא האפשרות המרכזית ולצידה, בולטת פחות, מערכת ההפעלה חלונות.

איך לשפר את מהירות האתר

בוני אתרים רבים משקיעים בעיצוב ובחוויית משתמש, אבל בצד של המהירות לוקים בחסר. כיום, אנחנו רוצים מידע מהיר וזמין…

איך מנהלים עסק נכון בצל משבר

עסקים עוברים לא מעט משברים, מסוגים שונים. זה הוא טבע הדברים בעולם העסקי, שבו יש כל הזמן שינוי והפתעות. אחד מסוגי המשברים, הוא משבר אבטחת מידע…

Kubernetes והשפעותיו על העסק שלכם

Kubernetes הוא אחד ה"להיטים" הטכנולוגיים הבולטים ביותר של השנים האחרונות. יש לו שני היבטים מרכזיים – עסקי וטכני…

בחירת שרת: המידע שחשוב להכיר

"שרת" הוא הרכיב הבסיסי במערכות מחשב רבות וכך גם לגבי הפעלת אתרי אינטרנט. מדובר בפשטות, במחשב רב עוצמה, אשר מוקדש למתן…