משפרים את אבטחת המידע עם חומת אש

פייר וול נועד להגן על תשתיות הענן הציבוריות והפרטיות, ועל עומסי העבודה שלכם.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/shield.svg

אבטחת ענן דינמית

אתם זקוקים לאבטחה דינמית שתהיה מותאמת עבור הארגון שלכם. חומת האש שלנו מסוגלת לבצע scaling בקלות ומתרחבת יחד עם הצמיחה של הארגון שלכם.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/icon-easy.svg

תפעול בקליק

התקנה פשוטה במיוחד דרך Dashboard או API, להגנה יעילה וניהול אוטומטי ללא צורך בתחזוקה או התקנת תוכנות.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/control.svg

שליטה נוחה

אתם מחליטים למי לתת גישה ואיזה רכיב יישאר פתוח, כאשר כל יתר הרכיבים חסומים כדי לאבטח את כל היישומים שלכם, בענן הציבורי והפרטי גם יחד.

שפרו את יכולות האבטחה שלכם בעזרת הכלים שלנו לניהול ובקרה

אנחנו נשמור על האפליקציות שלכם בטוחות.

cloud-firewall

מערכת אוטומטית לניהול לוח בקרה מרכזי

נהלו תהליכים באמצעות ממשק יחיד שבו תוכלו לקבוע ניהול מדיניות, לערוך רישום ולנהל בקרה על כל תשתית הענן שלכם.

cloud-firewall

הגנת פרטיות רחבה

הגנת יישומים מתקדמת ורב שכבתית עבור האפליקציות הפרטיות והציבוריות שלכם. הרחיבו את הרשת הארגונית שלכם בענן ותהנו משליטה על אתרים פשוטים, יישומים רב שכבתיים ואפליקציות הניתנות ל-scaling.

cloud-firewall-4

הטמעה מהירה

מגוון פתרונות לסביבה ציבורית, פרטית והיברידית שיעזרו לכם לשמור על יישומים בטוחים, כך שהנתונים שלכם יישארו מוגנים בכל עת.

cloud-firewall-5

Scaling מותאם לקצב שלכם

תוכלו לבצע scaling למשאבי הענן שלכם בקלות, על ידי הגדרת כללי הסינון שלכם באופן מרכזי והתאמתם לשינויים הרצויים עבור התשתית שלכם.

אבטחת מידע בענן

מה זו אבטחת מידע בעצם? בהגדרה כללית, זו היא שמירה על המידע מלפחות שני היבטים בסיסיים. ראשית, ישנה אבטחה לבקרת הגישה למידע: מי יוכל לגשת, לאיזה חלק מהמידע ומהן ההרשאות שלו (האם מותר לו רק לצפות במידע או גם לערוך אותו? למחוק אותו?). שנית, ישנה אבטחה למניעת שיבוש המידע בעזרת חומת האש (למשל – כתוב מחיר X והאקר נכנס ומשנה למחיר Y, שמבריח לקוחות למתחרים).

חשיבות אבטחת המידע עצומה, מאחר שהוא הנכס העיקרי של עסקים רבים. יותר מכך – זה הוא נכס שכולל אלמנטים רגישים במיוחד (סודות מסחריים למשל) וכאלה שמספקים יתרון תחרותי חיוני. גניבת מידע כזה או שיבושו, עלולים לגרום לנזקים אדירים, כספיים, תדמיתיים ועוד. אחת הגישות לצמצום סיכונים מסוג זה, היא להעביר את המידע לאחסון אצל ספק חיצוני, "בענן". זאת, במצב שבו אותו ספק מציע את רמת האבטחה המבוקשת, במחיר ובתנאים שמתאימים לעסק (ביחס לטיפול פנימי בעסק). מהיבט הגיבוי ושרידות המידע, טוב לשמור עותקים של המידע הרגיש גם מחוץ לעסק, במיקום גיאוגרפי רחוק. גם לכך שירותי ענן עשויים לספק מענה. הסיכונים למידע עלולים להגיע במגוון צורות. לדוגמה, נוזקה שחודרת למערכות המחשב או האקרים שמטעים את העובדים ("הנדסה חברתית") בכדי שיספקו למשל מידע שמסייע לפרוץ למערכות. אופי ההתקפות תלוי כמובן במאפייני העסק הספציפי ולכן, גם ההגנות תהיינה מותאמות לכך.

אבטחת המידע שנמצא באתר, מהווה חלק משכבות ההגנה השונות שעסק מאובטח מיישם. כדי להבין באופן מלא מה זה אבטחת מידע, חשוב לקחת בחשבון גם פתרונות אבטחת מידע נוספים, דוגמת שירות גיבוי או שירות נגד מתקפות מניעת שירות מבוזרות (אנטי DDoS).

את האתר יש לארח על שרת. כעת, מהיבט האבטחה, עולה שאלה חשובה: האם האתר יתארח על השרת לבד או לצד אתרים של עסקים אחרים (מצב שמכונה Multi-Tenant)? יש לכך השלכות אבטחה שונות ועדיף שרת "מבודד" משלכם (Single–Tenant). מעבר לכך, יש פתרונות אבטחת מידע נוספים עבור אתרים, דוגמת הצפנת מידע רגיש שנמצא בו או אמצעי הגנה על מנגנוני התשלום בחנות מקוונת.

GNS מציעה מגוון שירותי אבטחת מידע רלוונטיים לנושא זה. שירותי חומת האש מבתי תוכנה שונים, מספקים אפשרויות רבות לטובת אבטחת השרתים הוירטואליים, אשר נמצאים בסביבת הענן של GNS. עוד עבור אבטחת מידע בענן, מוצע שירות WAF מבית Reblaze, אשר נותן מענה מקיף לכל סוגי מתקפות ה-DDoS וה-Injection הקיימים, כנגד אתרים המוגנים מאחוריו.

שירותי אבטחת מידע חיוניים כיום לכל עסק. באופן מיוחד, נדגיש את החשיבות של אבטחת מידע בענן בכל ארגון. הפתרון לכך הוא בשכבות אבטחה ומוטב כמובן, לצרוך פתרונות כאלה מספק איכותי כמו GNS.

השותפים שלנו

יחד עם השותפים הגלובאליים שלנו אנחנו נדאג לספק את הפתרון הטוב ביותר עבור הארגון שלכם

pf-sense
sophos
fortinet
checkpoint
cisco
juniper