הגנו על הנתונים שלכם בקלות עם GNS

הגנו על המידע שלכם בזמן שחזור מינימלי.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/time-fast.svg

צמצום אתגרי שחזור

שירותי הגיבוי בענן שלנו מבטיחים לכם מנגנונים עמידים בפני נזקים, אפילו במקרה של אובדן פיזי מוחלט של השרתים הראשיים שלכם.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/phone.svg

תמיכה מיידית

עם הממשק המודרני והידידותי למשתמש שאנו מציעים, אנחנו יכולים לפקח ולשלוט על המשתמשים שלכם ולהגן על המידע מפני אסון, בנוסף לשחזור מהיר בזמן מינימלי.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/wallet.svg

פתרון משתלם

בעזרת הענן העמיד שלנו, תקבלו סנכרון מלא בזמן אמת של אתרים ישראליים וגלובאליים עבור כל אחד מהשרתים ומאגרי המידע שלכם, ללא צורך בקלטות או גיבויים מחוץ לאתר.

הפתרון שלנו מתאים לכל ארגון, ובכל סביבת IT

יצירת גיבויים יומיים, שבועיים וחודשיים באופן אוטומטי לפי דרישתכם

גיבוי בענן

מערכת ניהול באוטומציה מלאה

נהלו את השרתים המקומיים ועומסי העבודה בענן יחד ובמקום אחד - אתם משלמים רק עבור מה שצרכתם.

גיבוי בענן

יכולות Scaling ו-Hyper-Availability

הפריסה הרחבה של חוות השרתים שלנו ברחבי העולם תדאג שתמיד תהיו מוגנים. בצעו scaling למשאבים לפי דרישה, גם כאשר דרישות המערכת שלכם משתנות בתוך דקות.

גיבוי בענן

הצפנת אבטחה ונתונים

הגנו על הגיבויים שלכם באמצעות ארכיטקטורה ייחודית והעברת נתונים מוצפנת ומאובטחת. אנחנו כאן לרשותכם בכדי להעניק לכם אבטחה ותאימות לכל צורך.

גיבוי בענן

גיבוי יישומים ארוך טווח

השחזור שלכם הופך ליעיל ומהיר יותר על ידי שמירת הנתונים שלכם באמצעות עותק גיבוי. שירותי הגיבוי בענן שלנו נותנים לכם את האפשרות לבחור את כמות המידע שתרצו לגבות ולהגדיר מתי אמור להתבצע הגיבוי – התדירות בשליטתכם.

גיבוי בענן

כל סוג של גיבוי

לעולם לא תאבדו קבצים. החל מגיבויים של שרתים וירטואליים, Office 365, ענן-לענן / ענן-לחוות שרתים עד ל-Microsoft Exchange Server, Microsoft SQL Server ו-MySQL Database.

מה זה גיבוי בענן ואיך הוא פועל?

"גיבוי בענן" הוא גיבוי של מידע של העסק בשרתים מרוחקים, אצל ספק שירות גיבוי. בהמשך להסבר תמציתי זה של מה זה גיבוי בענן, חשוב להבין כיצד הוא פועל. גיבויים בענן לעסקים מאפשרים להם לגבות מידע באופן אוטומטי או לעובדים לגבות מידע באופן יזום, ככל שהדבר נדרש. כמובן, הוא מאפשר מצד שני גם לשחזר מידע מהגיבוי שנאגר באחסון ענן.

סוגי גיבוי בענן

את הגיבוי בענן ניתן לחלק לסוגים, בכמה אופנים.

אופן אחד, נפוץ מאוד, הוא סיווג לגיבוי מלא לעומת גיבוי "אינקרימנטלי". גיבוי מלא של מערכת מידע מסוימת, כשמו כן הוא – גיבוי של המערכת כולה. Incremental backup לעומת זאת, יגבה רק את השינויים שחלו במידע, מאז הגיבוי המלא האחרון של מערכת המידע. במקרה זה, אם וכאשר יידרש שחזור, הוא יבוצע באמצעות הגיבוי המלא האחרון, תוך לקיחה בחשבון של כל השינויים שגובו מאז.

עוד אפשרות לחלוקת הגיבוי בענן לסוגים, היא לפי אופי האובייקטים שמגבים. במקרה הנוכחי, אנו מדברים על גיבוי מחשב שלם, אך ניתן לגבות למשל גם שרתים כמו השרת הוירטואלי VPS מסוגים שונים או בסיסי נתונים.

ישנן אפשרויות רבות נוספות, דוגמת גיבוי ענן לחוות שרתים לעומת גיבוי ענן-לענן.

למי שירותי גיבוי בענן מתאימים?

אין כיום עסק, שאין לו מידע בפורמט ממוחשב. לכל עסק ממוצע יש מחשבים ועל המחשב יצטבר במוקדם או במאוחר המון מידע חשוב מבחינה עסקית. זה יכול להיות מאגרי מידע גדולים בנושא ספציפי (כמו פרטי לקוחות למשל) או מגוון קבצים שנוצרים לצרכי שונים, מדי יום. בכל מקרה, חשוב לבצע גיבויים בענן לדברים אלה. כך שאם יש לכם מאגר מידע בעסק ואתם מבינים מה זה גיבוי בענן לעסק, בוודאי ברור לכם שאתם זקוקים לשירות כזה ובהקדם. שירות גיבויים בענן מסייע להתאושש מתקלות או מנזקים מכוונים, שפוגעים במידע. זה יכול להיות למשל מידע חיוני שנמחק בתום לב או מידע שנמחק במסגרת התקפת נוזקה מסוג כופרה (ransomware).

למה צריך גיבוי בענן לעסקים?

גיבוי בענן מספק שורת יתרונות משמעותיים, שכדאי לכל עסק להכיר. בזכות הגיבוי למיקום מרוחק, הגיבוי לא יפגע, גם אם העסק יפגע. תודות לניהול דרך האינטרנט תקבלו גישה קלה מכל מקום, דרך מגוון התקני מחשוב, לביצוע כל פעולה נחוצה (גיבוי, סנכרון קבצים, שחזור).

הדבר גם מקל על ניהול גיבוי של חומרים שונים, ממקומות שונים בעזרת שירותי מחשוב לעסקים של GNS.

גיבוי בענן חוסך משאבים וטרחה, של טיפול בתשתיות הדרושות לגיבוי. הוא מאפשר תשלום בדיוק לפי השימוש, כמו גם סקלאביליות לפי דרישה.

מקצועיות – אתם נהנים מהטיפול המקצועי ביותר בגיבוי ובשמירתו, תודות לספק חיצוני שמתמחה בכך.

השורה התחתונה, היא פשטות, גמישות, אמינות, נוחות וכדאיות כספית.

יתרונות גיבויים בענן

שירותי גיבוי בענן מספקים כמה וכמה יתרונות שימושיים:

  • הוזלה – גיבויים בענן לעסקים מחליפים מערך גיבוי פנימי בעסק.
  • אבטחה – המידע בטוח יותר, גם מאחר שהוא ממוקם רחוק מהעסק וגם בזכות שירותי אבטחה שספק השירות עשוי להוסיף, דוגמת הצפנה.
  • גיבוי יומי לשרתים ייעודים, תוך הפקת דו"ח על הגיבוי. כולל גיבוי מסדי נתונים של תוכנות ייעודיות, שרתי SQL ושרתי Exchange. נוסיף, כי הגיבוי לא משנה את מצב הקבצים בתוך העסק. פירוש הדבר למשל, שאם מוחקים בעסק קובץ שגובה, הוא כמובן לא יימחק מהגיבוי.
  • קלות שחזור – גיבויים בענן מספקים יכולת לשחזר את המידע במהירות, עד שלושה חודשים אחורה או לפי השינויים שבוצעו בקובץ. כל זאת, מכל מקום ובלי צורך בסיוע ממחלקת מחשוב שבתוך העסק.
  • תקשורת מהירה, שמתבטאת במהירות העלאת הקבצים.

מה ההבדל בין גיבוי בענן לסנכרון קבצי ענן?

סנכרון קבצים בענן, הוא סוג שירות שנשמע דומה למדי לגיבוי, אך הוא למעשה שונה מאוד. בגיבוי, בוחרים באופן נקודתי מה לגבות ומדובר על יצירה חד פעמית של עותק מהמידע, במקום אחר. בסנכרון לעומת זאת, יש מידע "מקור" בספריה מסוימת במחשב שלכם והשרות שומר אוטומטית עותקים זהים לו, "בענן" ואולי גם במחשבים אחרים. יש לכך חסרונות רבים. נדגים אותם וגם את אופי ההבדל ביחס לגיבוי, עם המחשת חסרון אחד בולט: נאמר שאתמול מחקתם בטעות קובץ מספריית המקור במחשב שלכם. היום שמתם לב לכך ואתם רוצים לשחזר אותו. אם יש לכם גיבוי – השחזור קל מאוד. אבל אם יש לכם רק "סנכרון קבצים בענן", תגלו שעותק הספרייה (בענן) כבר התאים עצמו למצב העדכני של הספרייה שאצלכם. משמע – גם בו הקובץ מחוק. כך שאין ממה לשחזר!

שירותי גיבוי בענן לעסק עם GNS

GNS מציעה שירותי גיבוי בענן לעסק של חברת Ahsay שמבוססים על תשתיות GNS. כמו כן, קיימת ב-GNS אפשרות להוסיף שירות של גיבויים בענן באופן יומי, אשר נשמר ברמת חוות השרתים למשך 14 יום אחורה.

ניתן לומר ששירות גיבוי בענן הוא חובה לכל עסק, בכל גודל וב-GNS תקבלו את השירות המתקדם ביותר כיום בשוק בנושא זה.

השותפים שלנו

יחד עם השותפים הגלובאליים שלנו אנחנו נדאג לספק את הפתרון הטוב ביותר עבור הארגון שלכם

commvault
veeam
cloudendure
zerto
ahsay