הגנו על הנתונים שלכם בקלות עם GNS

הגנו על המידע שלכם בזמן שחזור מינימלי.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/time-fast.svg

צמצום אתגרי שחזור

שירותי הגיבוי בענן שלנו מבטיחים לכם מנגנונים עמידים בפני נזקים, אפילו במקרה של אובדן פיזי מוחלט של השרתים הראשיים שלכם.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/phone.svg

תמיכה מיידית

עם הממשק המודרני והידידותי למשתמש שאנו מציעים, אנחנו יכולים לפקח ולשלוט על המשתמשים שלכם ולהגן על המידע מפני אסון, בנוסף לשחזור מהיר בזמן מינימלי.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/wallet.svg

פתרון משתלם

בעזרת הענן העמיד שלנו, תקבלו סנכרון מלא בזמן אמת של אתרים ישראליים וגלובאליים עבור כל אחד מהשרתים ומאגרי המידע שלכם, ללא צורך בקלטות או גיבויים מחוץ לאתר.

הפתרון שלנו מתאים לכל ארגון, ובכל סביבת IT

יצירת גיבויים יומיים, שבועיים וחודשיים באופן אוטומטי לפי דרישתכם

cloud-backup

מערכת ניהול באוטומציה מלאה

נהלו את השרתים המקומיים ועומסי העבודה בענן יחד ובמקום אחד - אתם משלמים רק עבור מה שצרכתם.

cloud-backup-3

יכולות Scaling ו-Hyper-Availability

הפריסה הרחבה של חוות השרתים שלנו ברחבי העולם תדאג שתמיד תהיו מוגנים. בצעו scaling למשאבים לפי דרישה, גם כאשר דרישות המערכת שלכם משתנות בתוך דקות.

cloud-backup-4

הצפנת אבטחה ונתונים

הגנו על הגיבויים שלכם באמצעות ארכיטקטורה ייחודית והעברת נתונים מוצפנת ומאובטחת. אנחנו כאן לרשותכם בכדי להעניק לכם אבטחה ותאימות לכל צורך.

cloud-backup-5

גיבוי יישומים ארוך טווח

השחזור שלכם הופך ליעיל ומהיר יותר על ידי שמירת הנתונים שלכם באמצעות עותק גיבוי. שירותי הגיבוי בענן שלנו נותנים לכם את האפשרות לבחור את כמות המידע שתרצו לגבות ולהגדיר מתי אמור להתבצע הגיבוי – התדירות בשליטתכם.

cloud-backup-6

כל סוג של גיבוי

לעולם לא תאבדו קבצים. החל מגיבויים של שרתים וירטואליים, Office 365, ענן-לענן / ענן-לחוות שרתים עד ל-Microsoft Exchange Server, Microsoft SQL Server ו-MySQL Database.

"גיבוי בענן" הוא גיבוי של מידע של העסק בשרתים מרוחקים, אצל ספק שירות גיבוי. בהמשך להסבר תמציתי זה של מה זה גיבוי בענן, חשוב להבין כיצד הוא פועל. גיבויים בענן לעסקים מאפשרים להם לגבות מידע באופן אוטומטי או לעובדים לגבות מידע באופן יזום, ככל שהדבר נדרש. כמובן, הוא מאפשר מצד שני גם לשחזר מידע מגיבוי.

אין כיום עסק, שאין לו מידע בפורמט ממוחשב. לכל עסק ממוצע יש מחשבים ועל המחשב יצטבר במוקדם או במאוחר המון מידע חשוב מבחינה עסקית. זה יכול להיות מאגרי מידע גדולים בנושא ספציפי (כמו פרטי לקוחות למשל) או מגוון קבצים שנוצרים לצרכי שונים, מדי יום. בכל מקרה, חשוב לבצע גיבויים בענן לדברים אלה. כך שאם יש לכם מאגר מידע בעסק ואתם מבינים מה זה גיבוי בענן לעסק, בוודאי ברור לכם שאתם זקוקים לשירות כזה ובהקדם. שירות גיבויים בענן מסייע להתאושש מתקלות או מנזקים מכוונים, שפוגעים במידע. זה יכול להיות למשל מידע חיוני שנמחק בתום לב או מידע שנמחק במסגרת התקפת נוזקה מסוג כופרה (ransomware).

גיבוי בענן מספק שורת יתרונות משמעותיים, שכדאי לכל עסק להכיר. בזכות הגיבוי למיקום מרוחק, הגיבוי לא יפגע, גם אם העסק יפגע. תודות לניהול דרך האינטרנט תקבלו גישה קלה מכל מקום, דרך מגוון התקני מחשוב, לביצוע כל פעולה נחוצה (גיבוי, סנכרון קבצים, שחזור). הדבר גם מקל על ניהול גיבוי של חומרים שונים, ממקומות שונים. גיבוי בענן חוסך משאבים וטרחה, של טיפול בתשתיות הדרושות לגיבוי. הוא מאפשר תשלום בדיוק לפי השימוש, כמו גם סקלאביליות לפי דרישה. השורה התחתונה, היא פשטות, גמישות, אמינות, נוחות וכדאיות כספית.

שירותי גיבוי בענן מספקים כמה וכמה יתרונות שימושיים:

  • הוזלה – גיבויים בענן לעסקים מחליפים מערך גיבוי פנימי בעסק.
  • אבטחה – המידע בטוח יותר, גם מאחר שהוא ממוקם רחוק מהעסק וגם בזכות שירותי אבטחה שספק השירות עשוי להוסיף, דוגמת הצפנה.
  • גיבוי יומי לשרתים ייעודים, תוך הפקת דו"ח על הגיבוי. כולל גיבוי מסדי נתונים של תוכנות ייעודיות, שרתי SQL ושרתי Exchange. נוסיף, כי הגיבוי לא משנה את מצב הקבצים בתוך העסק. פירוש הדבר למשל, שאם מוחקים בעסק קובץ שגובה, הוא כמובן לא יימחק מהגיבוי.
  • קלות שחזור – גיבויים בענן מספקים יכולת לשחזר את המידע במהירות, עד שלושה חודשים אחורה או לפי השינויים שבוצעו בקובץ. כל זאת, מכל מקום ובלי צורך בסיוע ממחלקת מחשוב שבתוך העסק.
  • תקשורת מהירה, שמתבטאת במהירות העלאת הקבצים.

GNS מציעה שירותי גיבוי בענן לעסק של חברת Ahsay שמבוססים על תשתיות GNS. כמו כן, קיימת ב-GNS אפשרות להוסיף שירות של גיבויים בענן באופן יומי, אשר נשמר ברמת חוות השרתים למשך 14 יום אחורה.

ניתן לומר ששירות גיבוי בענן הוא חובה לכל עסק, בכל גודל וב-GNS תקבלו את השירות המתקדם ביותר כיום בשוק בנושא זה.

השותפים שלנו

יחד עם השותפים הגלובאליים שלנו אנחנו נדאג לספק את הפתרון הטוב ביותר עבור הארגון שלכם

commvault
veeam
cloudendure
zerto
ahsay