המומחים שלנו הופכים את העברת ה-LAN לענן לפשוטה מתמיד

חסכון בהוצאות שוטפות, בנוסף לחסכון בזמן היקר של אנשי ה-IT בארגון שלכם.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/time-cost.svg

חסכון משמעותי בעלויות ובזמן

אנחנו אחראיים על השדרוג והתחזוקה של תשתית ה-LAN כדי שאתם תוכלו לחסוך זמן עבור צוותי ה-IT שלכם. זאת בנוסף לחיסכון המשמעותי בעלויות השונות כגון: רכישת ציוד, הוצאות שוטפות לרישיונות תוכנה, עלויות חשמל, תחזוקה שוטפת, עלויות Hosting או Co-Location ועוד.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/rocket.svg

סביבת שרתים עם ביצועים גבוהים

הפלטפורמה הגלובאלית העוצמתית שלנו מבוססת אחסון מהיר SSD 100%, והיא מתעדכנת בשוטף עם גרסאות ה-CPU העדכניות והמתקדמות ביותר. אנחנו משתמשים ב-VMware Hypervisor ומתחזקים SLA של 99.9% כדי להבטיח שהמערכת שלכם תהיה זמינה תמיד.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/pricing.svg

גמישות משאבים

אין צורך לשדרג או לקנות חומרה שאיננה בשימוש. בענן, לעסק שלכם יש גמישות להתרחב או להצטמצם על פי הצורך ובהתאם לסביבה העסקית המשתנה. אתם יכולים להתאים משאבים לפי התקציב והצרכים שלכם בכל אופן שתרצו.

שמירה על פרטיות, אבטחה ושליטה ברשת

הגבירו את השליטה ברשת הארגונית בעזרת הפלטפורמה האמינה,
המאובטחת והגמישה שלנו ללא הוצאות נוספות

cloud-lan-2

החזר השקעה גבוה (ROI)

תשכחו מתחזוקה של שרתים, הוצאות שוטפות והפתעות בעלויות כי מעתה המשרד שלכם לא צריך להיות מתוחזק, מקורר ומוגן. השירות המנוהל, המלא והעדכני ביותר שלנו הופך כלים ומשאבים, אוטומציה, שדרוגים ותחזוקה לחלק מהעבודה היומיומית שלכם. לא רק שהפרודוקטיביות שלכם תעלה, אתם גם תרוויחו תשואה גבוהה יותר עבור ההשקעה.

cloud-lan-3

התאוששות משופרת מאסון

הפלטפורמה הגלובאלית והאמינה שלנו תומכת בגיבויים שלכם עם ניטור 24/7/365 לצורך התאוששות מלאה מאסון. ה-LAN שלכם בענן מוגן ומאובטח כנדרש על ידי ה-DRP, ותכנית ההמשכיות העסקית שלכם באמצעות אתר DR פרטי שלכם בענן.

cloud-lan-4

גישה מכל מקום

אתם כבר לא צריכים להיות כבולים למשרד או מנותקים מקבצים ויישומים בזמן נסיעה או במעבר בין משרדים שונים. פתרון ה-LAN שלנו בענן נותן לכם את החופש לגשת למידע שלכם מכל מכשיר המחובר לאינטרנט ובכל מקום בעולם ובכל זמן.

cloud-lan-5

אבטחה מובנית

הסירו דאגה מליבכם בכל הנוגע לכשלים בציוד LAN, גניבה, אובדן חשמל ואסונות טבע. אנחנו נספק לכם את האבטחה הדרושה בחוות השרתים המובילות בעולם שעומדות בתקנים המחמירים ביותר. חוות השרתים שלנו נבחרות בקפידה ובעלות גישה מוגבלת, מנוטרות 24/7/365 ומותאמות לתכנית התאוששות מאסון מובנית ושירותי גיבוי מותאמים אישית.

cloud-lan-6

תמיד בקדמת הטכנולוגיה

כלל התשתיות שלנו החל מצד החומרה, התוכנה וכלה בצד ה-Hyper Visor, כולם מתעדכנים באופן שוטף בהתאם להתפתחות הטכנולוגית בתחומים השונים. תשכחו מהפאצ'ים הנוכחיים של ציוד ועדכון גרסאות חדשות. אנחנו מעדכנים תמיד את מרכזי הנתונים שלנו עם התוכנות והחומרות העדכניות ביותר לשמירה על חווית שימוש אחידה וחלקה, ודואגים להתאים את הסביבה שלכם לעבודה השוטפת.

cloud-lan-7

שירות מנוהל מלא

מעתה, לעולם לא תצטרכו לדאוג ל-LAN שלכם אנחנו תומכים בכם 24/7. מומחי הענן וה-LAN שלנו מתעדכנים באופן תמידי לגבי כל החידושים בתחום הרשת והענן: מתשתית לתוכנה ועד אבטחה, תאימות ועלויות - we've got you covered.