VPS - שרתים וירטואליים

שרת בענן לעסקים עם ביצועים גבוהים ומחיר משתלם

חווית משתמש ייחודית על גבי הפלטפורמה החדשנית שלנו שמאפשרת Self Service מלא ב Full Automation. אנחנו עומדים לשירותכם 24/7 במהלך כל השנה. 18 חוות השרתים שלנו ברחבי העולם מציעות מעבדי אינטל מהסדרה המתקדמת ביותר Xeon Platinum (Cascade Lake) 2.7GHz+ ואחסון Pure SSD מה שמאפשר לכם ליהנות מהפלטפורמה החזקה והגמישה ביותר שתאפשר לשמור על המשכיות העבודה של הארגון שלכם מסביב לשעון, זאת בנוסף לתעבורה ו- IOPS ללא הגבלה. המומחים שלנו זמינים תמיד, בכדי להבטיח מענה לכל צרכי ה-IT שלכם ולעדכן אתכם בטכנולוגיות הענן המתקדמות והחדישות ביותר. לפרטים נוספים

VPS (שרת וירטואלי) מבוסס SSD החל מ
$4
  • הקימו VPS (שרת וירטואלי) תוך 60 שניות בלבד
  • 18 חוות שרתים בפריסה גלובאלית
  • 100% אחסון SSD
  • תעבורה ללא הגבלה
  • IOPS ללא הגבלה
  • מודל תשלום משתלם וידוע מראש, לפי בחירה

חסכו זמן והקימו VPS עם מערכות הפעלה מובנות בקליק

בחרו מתוך מערך מערכות ההפעלה שלנו.

centos
CentOS
debian
Debian
freebsd
FreeBSD
ubuntu
Ubuntu
windows
Windows

תפעול הענן הגלובאלי שלכם הופך לפשוט מתמיד בעזרת ה VPS

נהלו ביעילות את אסטרטגיית הענן שלכם ביחד איתנו

rocket

ביצועים מצוינים

השרתים הוירטואליים שלנו משתמשים בטכנולוגיה העדכנית ביותר עם 100% סטורג' SSD שיתנו לכם זמן תגובה ואתחול מהיר, תוך שמירה על רמת ביצועים גבוהה בכל קונפיגורציה.

unlimited

IOPS ללא הגבלה

מערכי ה-Storage המתקדמים שלנו מאפשרים לכם ליהנות מ-SLA של 99.9% ו-IOPS ותעבורה ללא הגבלה, שיציבו את הארגון שלכם בחזית טכנולוגית הענן.

שירותי מחשוב לעסקים

מחיר ידוע מראש

בחרו את מודל התשלום המתאים לצרכי הארגון שלכם, בכדי לעמוד ביעדי הארגון. תשלום לפי שימוש בו תשלמו רק עבור מה שצרכתם בפועל, או לחילופין - תשלום חודשי קבוע וידוע מראש.

automated

VPS באוטומציה מלאה לניהול עצמאי

ממשק המשתמש הידידותי שלנו מאפשר לכם לנהל באופן עצמאי את סביבת השרתים שלכם, כולל אינטגרציה מלאה ב- API, בהתאם לצרכים שלכם.

פריסה גלובלית

פריסה גלובאלית

18 חוות השרתים שלנו פרוסות ברחבי העולם (ישראל, אירופה, אנגליה, ארצות הברית, קנדה ומזרח רחוק) ומספקות זמני ביצוע ותגובה מצוינים.

pro

שירות לקוחות 24/7

אנחנו נמצאים במרחק של שיחת טלפון או מייל מכם. המומחים שלנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה בליווי אישי שיבטיח מענה מיידי לכל הצרכים שלכם.

עם מודל תשלום ידוע מראש -
אתם לא צריכים לדאוג לחשבון החודשי

בחרו מבין האפשרויות הגמישות שלנו את מודל התשלום המתאים לVPS שלכם

תשלום-עבור-שימוש (Pay-as-you-go)

הפסיקו לדאוג לגבי החשבון החודשי שלכם - שלמו רק עבור מה שצרכתם בפועל, לפי דקות.

Pricetag

מחיר קבוע

הגדירו את התקציב שלכם על ידי בחירה באפשרות של מחיר קבוע וידוע מראש בהתאמה אישית לצרכי הארגון.

צפו בטבלת המחירים שלנו

18 חוות שרתים בפריסה גלובאלית רחבה
בכל מקום ולכל צורך לטובת הצלחת תשתית הענן שלכם

ניו יורק, ניו יורק Test Speed
סנטה קלרה Test Speed
דאלאס, טקסס Test Speed
שיקגו, אילינוי Test Speed
מיאמי, פלורידה Test Speed
טורונטו Test Speed
לונדון Test Speed
פרנקפורט Test Speed
אמסטרדם Test Speed
תל אביב Test Speed
חיפה Test Speed
פתח תקווה Test Speed
ראש העין 1 Test Speed
ראש העין 2 Test Speed
הונג קונג Test Speed
מדריד, ספרד Test Speed
מילאנו, איטליה Test Speed
סטוקהולם, שוודיה Test Speed
ורשה, פולין Soon

VPS - התקנה פשוטה

הקימו שרת וירטואלי לעסק בתוך שניות

סטטיסטיקות מלאות של סביבת השרתים

בעזרת הפורטל המתקדם שלנו, תוכלו לעקוב אחר כל הנתונים הסטטיסטיים של הVPS שלכם לוח הבקרה המציג KPIs, נתונים סטטיסטיים חזותיים, Snapshots, גיבויים ועוד.

VPS - כל המידע:

Virtual Private Server או VPS הוא הכינוי הנפוץ לשרת וירטואלי, אשר מוגדר על גבי שרת פיזי. VPS מוצע כשירות ענן והוא מתפקד מבחינת העסק, כשרת שזמין לגישה מהירה דרך האינטרנט.

VPS עובד למעשה כשרות של שכירת מכונה וירטואלית ושימוש בה מרחוק. המכונה מותקנת על גבי שרת פיזי, כאשר כמה מכונות וירטואליות כאלה יכולות לפעול במקביל על שרת פיזי אחד, עבור לקוחות שונים. כל VPS פועל בנפרד, עם עותק משלו של מערכת ההפעלה.

שרת VPS קיים בפועל רק בתוכנה והוא לא ישות פיזית ומכך נובעים יתרונות רבים. שרת פיזי לעומתו, תופס שטח רצפה ובכך הוא מהווה חלק מעלויות שכירות המבנים בעסק. הוא גם דורש טיפול פיזי יקר דוגמת בקרת אקלים, הגנה פיזית (משריפה, הצפות וכדומה), מערכות אל פסק, גנראטור לשעת חירום ועוד. מאחר שעל השרת ממוקם לעתים קרובות מידע עסקי רגיש, יש צורך להשקיע בבקרת הגישה אליו, גם מבחינת גישה פיזית. כל זאת מתבטא בעלויות, שנחסכות ללקוח כאשר מדובר בשרת וירטואלי מסוג VPS. בשרת פיזי, רוכשים באופן קבוע משאבים (דוגמת אחסון בענן) ויש בכך תמיד בזבוז – או שלא מנצלים את כל מה שרכשנו או שמנצלים באופן קרוב למלא ואז יש צורך לרכוש עוד (לשם מרווח בטחון והתרחבות עתידית).

שכירת VPS כשירות חוסכת לכם עלויות, מאחר שהדבר זול יותר מרכישת או שכירת שרת פיזי. קל יותר להקים ולנהל שרת VPS וניתן לעשות זאת מהר יותר, כולל אוטומציה ושימוש ב-API. VPS הוא שירות בו משלמים רק בהתאם למידת השימוש בו. הגישה של צריכת שירותי ענן, מאפשרת לעשות זאת בגמישות רבה ותוך מתן תמונת מצב ברורה מאוד על היקף השימוש והעלויות. זאת, בשונה מרכישת ותפעול שרת פיזי, אשר מתבטאת בהוצאות קבועות רבות. VPS מספק גמישות, להרחיב את המשאבים הנדרשים על פי הצורך, בקלות ובמהירות ולשלם עליהם רק לפי השימוש.

ניתן לומר ש-VPS מתאים לכל עסק, לאור המעבר החשוב כיום יותר מתמיד, מגישה מבוססת CapEx לגישה מבוססת OpEx. עסק ששוכר VPS מצמצם בכוח אדם ובעלויות סביב טיפול בשרתים ובכך יכול להפנות יותר ממשאביו, לקידום הליבה העסקית שלו, צמיחה וייצור רווחים. למעשה, שרת בענן מתאים למגוון רחב של צרכים ותסריטים ולכן רלוונטי לכולם – למי שזקוק לסביבת פיתוח ובדיקה גמישה, למי שזקוק לגישה למערכת ההפעלה ועוד.

באופן בסיסי, Virtual Private Network מספקת שירות שונה לגמרי מ-Virtual Private Server. VPN היא רשת פרטית, שיכולה לקשר אתכם לשרת כלשהו דרך האינטרנט, עבור גישה מאובטחת אליו. זה יכול להיות כמובן, גם שרת מסוג VPS. כך תוכלו להתחבר לשרת מכל מקום (מהסניפים, מהבית, מהדרכים), בצורה מוצפנת, אנונימית ופרטית. אפשרות כזו, גם מאפשרת להרחיב את השימוש בעבודה מרחוק, כולל עבודה מהבית בזמני חירום ומשבר ובכלל. לסיכום: VPS הוא שירות שמספק שרת איכותי ומשתלם, בעוד VPN הוא שירות שמספק תקשורת מאובטחת.

כאשר אתם מנהלים בעצמכם שרת וירטואלי, גם אם הוא שכור במסגרת שרות ענן, האם הוא מגובה? סביר שתגבו את המידע שאתם שומרים עליו, אך מומלץ לגבות גם את השרת עצמו על מנת להקל עליכם עם ניהולו במצבי קיצון שונים. עם השרתים שלנו ניתן לעשות זאת בקלות, תוך שמירת הגיבוי ליעדים שונים לפי בחירתכם (כולל בענן). כאשר גם גיבוי כזה מבוצע באופן קבוע ואוטומטי, תעמוד לרשותכם תמיד גרסה עדכנית של מצב השרת, עם כל השינויים האחרונים שביצעתם בו.