בצעו Scaling עבור היישומים והמשאבים שלכם, לשיפור ביצועים ומיקסום חסכון בעלויות

ה-Scaling האוטומטי שאנחנו מספקים, יחד עם כל פתרונות הענן שלנו, יעשה את ההבדל האמיתי עבור הארגון שלכם.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/icon-easy.svg

קל להתקנה

הסירו דאגה מליבכם בנוגע ל-Scaling האוטומטי שלנו. הממשק האוטומטי יאפשר לכם להגדיר יעדים ברורים של רמת ניצול משאבים מרובים בממשק מתקדם ואינטואיטיבי. תוכלו לצפות בקלות ברמת השימוש הממוצעת, בכל המשאבים הניתנים ל-Scaling, ולהתמקד בסדרי עדיפויות אחרים.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/shield.svg

ביצועים אופטימאליים

שמרו על עקביות וספקו חווית משתמש אופטימאלית. עם ה-Scaling האוטומטי שלנו, תחוו יציבות תמידית גם במצבי צמיחה רגעית מהירה. אנחנו מאפשרים Scaling דינמי של השרתים והמשאבים שלכם באופן אוטומטי, על פי דרישה.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/pricing.svg

תשלום לפי צריכה

שימרו על עלויות נמוכות ושלמו עבור המשאבים הדרושים לכם בלבד. אינכם זקוקים לנפח כוח מחשוב קבוע מראש, ולכן ה-Scaling האוטומטי שלנו מספק לכם את כל מה שאתם צריכים, בזמן שאתם צריכים. זהו מרכיב חיוני לארגונים דינמיים.

התאמה אוטומטית בזמן אמת על-פי עומסי העבודה שלכם

אל תתנו לאירועים לא צפויים להשפיע על המשתמשים או העלויות שלכם

auto-scaling-2

הפעלה על-פי דרישה

בעזרת ה-Scaling האוטומטי שלנו, ביצועי היישום שלכם תמיד נשמרים. בזמנים של שימוש גבוה במיוחד או קפיצות פתאומיות אנחנו נגדיל את המשאבים שלכם באופן אוטומטי בכדי למנוע כשלים, ומנגד - הקיבולת שלכם תצטמצם בזמני הפוגה, להפחתת עלויות. אנחנו לא מתפשרים על איכות, אמינות או זמינות.

auto-scaling-3

Scaling חכם יותר

אצלנו תקבלו Scaling אוטומטי מובנה לכל היישומים שלכם. בין אם היישום שלכם מוגבל לזיכרון או מעבד מסוים, או מוגדר על ידי מדד אחר, המשאבים והביצועים שלכם מנוהלים ומתוחזקים. אנחנו מאפשרים לכם לבנות תכנית Scaling לאוטומציה ואופטימיזציה של משאבים, זמינות ועלויות, המאפשרת להגדיר מדיניות ומטרות בצורה אוטומטית.

auto-scaling-4

גמישות עומסים דינאמית

השיקו קמפיינים שיווקיים גדולים ואל תחששו מקפיצות פתאומיות בתעבורת האתר. בין אם אתם אתר מסחר שמריץ קמפיין גדול בעונה/בשעות השיא, לבין אם אתם פלטפורמה שמאפשרת הצבעה בלייב בזמן פריים טיים, או שאתם אתר חדשות עם תעבורה רבה.
Wev'e got you covered