אבטחת נתונים מכל פלטפורמה אפשרית

מערכת Priority זמינה עבורכם בכל מקום, באמצעות גישה מאובטחת מכל פלטפורמה: סלולרי, טאבלט, מחשב נייד או שולחני. די בחיבור אינטרנט כדי לגשת באופן מאובטח למערכת המאפשרת לכם לקבל החלטות, לשתף נתונים, להפיק דוחות ולצפות בהם.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/pricing.svg

תפקוד מיטבי עם משאבי מחשוב מינימליים

עכשיו אפשר להימנע מההוצאות הניכרות הכרוכות בהעסקת אנשי ה IT שמתחזקים חדרי מחשב המשתרעים על פני שטח גדול, מתאפיינים בצריכת חשמל מוגברת ומועדים לפגעים. כמו כן תוכלו לשלם רישיונות רק על המחשבים שתצרכו בכל עת, בזכות יכולת הגמישות של המערכת.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/shield.svg

אבטחת מידע ללא כל פשרות

הניסיון הרב שנצבר בזכות המעבר הנרחב לעבודה בענן, כולל הגירת נתונים חשאיים ורגישים מאוד, מאפשר לכם לעבור לאחסון נתוניכם בענן ללא כל חשש.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/time-cost.svg

לנהל את הארגון בלב שקט

המעבר למערכת Priority שנתוניה מאוחסנים בענן יאפשר לכם לנהל את הארגון בלב שקט תוך שאתם משאירים לאחרים את הצורך לנהל את תשתיות המחשוב ומשלמים רק על משאבי מחשוב שאתם אכן זקוקים להם וללא חשש מאחסון נתוני Priority בענן המשדרגים את אבטחת המידע שלכם.

פתרון Priority מותאם אישית לארגונכם

מערכת ERP

פתרון Priority מותאם אישית לארגונכם

השימוש במערכת Priority בענן כדי לנהל את משאבי ארגונכם מבטיח שמערכת זו תהיה זמינה עבורכם ללא קשר למיקומכם בעולם. GNS מעמידה לרשותכם תשתית חזקה, המורכבת מאחסון SSD בלבד ומבטיחה המשכיות עסקית ברמת ביצועים זהה על אף משאבי המערכת הניכרים שהיא צורכת.

מערכת ERP

העברה קלה ומהירה של נתוני Priority לענן

כאשר אתם מעבירים את נתוני מערכת Priority שלכם לענן באמצעות GNS אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שנתוניכם יועברו במהירות ובאופן חלק, בין המעבר לענן שלנו נעשה משרת פיזי או מספק ענן אחר. ללא קשר למיקומכם בעולם, נתוניכם עוברים ל-Priority בענן ללא כל השבתה (shutdown) ותוך הבטחת רפליקציה ויתירות (redundancy) בכל עת.

מערכת ERP

לחזור לפעילות בתוך זמן קצר ומוגדר מראש

הניסיון הניכר של GNS בתרחישים של התאוששות מאסון (DR) יאפשרו חזרה לפעילות של מערכות ארגונכם בתוך הזמן שקבע הארגון להתאוששות (RTO) וללא כל סטייה מהיעדים שנקבעו לשם גיבוי הנתונים ושחזורם. עם GNS אתם יכולים ליהנות מהמשכיות עסקית מבלי לחשוש לשלמות נתוניכם או לאבטחתם.

מערכת SAP

תאימות מרבית לעסקים קטנים ובינוניים

מערכת Priority מותאמת מאוד לעבודה עם עסקים קטנים ובינוניים, והשימוש בפתרון Priority בענן של GNS מאפשר גמישות רבה אף יותר, בשל היכולת להתאים את צריכת המשאבים לצרכי העסק שלכם בכל רגע נתון. כך תוכלו לחסוך באופן משמעותי על ידי צמצום מספר הרישיונות בתקופות שבהן העסק שלכם פעיל פחות.

פריוריטי בענן

פריוריטי בענן היא גרסת שירות ענן, של מערכת ה-ERP הבולטת פריוריטי.

המערכת מרכזת במקום אחד, את המידע העסקי שלכם ואת תהליכי העבודה העיקריים.
היא מחולקת ל"מודולים" שונים מהם ניתן לבחור לפי הצורך, על פי תחום: הנהלת חשבונות, ניהול רכש, ניהול מלאי, ניהול לקוחות (CRM), ניהול שיווק, ניהול כוח אדם וכן הלאה. זה הוא בעצם, פתרון מאוחד לניהול ממוחשב של העסק. למערכת יש אפשרויות רבות של אינטגרציה עם מערכות פנימיות אחרות ושל התאמה מדויקת לצרכי העסק.

פריוריטי בענן מקל על משתמשיו מבחינות רבות, ביחס להתקנה מקומית של תוכנת ERP.
ראשית, נחסך מכם העיסוק המורכב, היקר וגוזל הזמן בהקמת מערכת כזו – חומרה, תוכנה, רישוי גיוס והעסקת מומחים. במקום זאת, תוכלו להתחיל לעבוד "בענן", במהירות יחסית ויותר בזול.
בהמשך, לא תצטרכו לעסוק בתחזוקת התשתית לכך, תיקונים, שדרוגים, גיבויים וכדומה. ככול שיידרש, תוכלו לקבל מהספק גם שירותי תמיכה משלימים. הפעילות בענן מאפשרת גישה מכול התקן מחשוב, בכל זמן, בצורה מהירה ומאובטחת.

פריוריטי בענן = ERP בענן. כאמור, פריוריטי היא מערכת ERP. מערכת כזו, עשויה להיות מותקנת מקומית בעסק או להיות זמינה כשירות ענן.

בענן יאפשר לכם ליהנות מתועלות מערכת ERP מתקדמת, תוך חסכון ניכר במשאבי כסף, זמן וכוח אדם. משאבים אלה, תוכלו להפנות כעת למטרות אחרות. פריוריטי בענן גם יאפשר לכם לשפר גמישות עסקית, לעבוד מרחוק ומהבית, לשפר המשכיות ושרידות עסקית.

לא להרחיב יותר מדי – מאחר ש-ERP מתמקדת בליבה של הפעילות העסקית ושהיא במלא מערכת רחבה מאוד, היא לא מתאימה לפיתוח שמתרחק יותר מדי ממה שיש בה. הדבר מתבטא גם באופן הפעולה של המערכת בכללה וגם בהרחבה לתחומי משנה מיוחדים.

לא לוותר על בדיקות – למרות שמדובר במערכת מוכנה ובשלה ואיכותית, השימוש בה עבור עסק ספציפי דורש התאמות שונות. כך גם לגבי בדיקות, שיסייעו לוודא שהכול עובד "חלק".

לא לוותר על הדרכה – למרות ממשקי משתמש נוחים וקלות ההפעלה, מדובר עדיין במערכת מורכבת מאוד. הדבר מחייב השקעה מספקת בהדרכה איכותית, במיוחד אם מערכות ERP חדשות לכם.

ניהול שינויים – בהמשך לכך ובפרספקטיבה רחבה יותר, חשוב שלא לוותר על ניהול שינויים חכם, סביב התחלת השימוש במערכת כזו. לעתים, רואים התנגדויות של עובדים ומנהלים לשנות נהלי עבודה או לחלוק במידע מקצועי. ישנם כמובן שינויים בניהול העסק, בניהול מערכות המידע ועוד. יש אמנם פתרונות לכול דבר, אבל חשוב לנהל את השינוי בצורה יזומה ואיכותית.

לא לחשוב במונחי טכנולוגיה – חשוב מאוד, לא לגשת לשימוש במערכת כזו מנקודת מוצא טכנולוגית בלבד, אלא כפרויקט עסקי לפני הכול.