ERP - ניהול משאבים מכל פלטפורמה, בחיבור בענן מאובטח לחלוטין

בין אם אתם מתחברים מהמחשב השולחני, המחשב הנישא, טאבלט או טלפון סלולרי, אתם זקוקים רק לחיבור אינטרנט כדי לגשת למערכת ה-ERP באופן מאובטח לשם קבלת החלטות, צפייה והפקת דוחות ושיתוף נתונים.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/pricing.svg

לצמצם למינימום את הצורך במשאבי מחשוב

במערכת ERP המעבר לעבודה בענן מצמצם את הצורך בחדרי מחשבים גדולים וזוללי חשמל, הזקוקים לטיפול של אנשי IT ועלולים להיפגע מהצפות, נחשולי מתח וכו׳. בגלל יכולת הסקאלביליות של המערכת בענן, תוכלו גם לחסוך ברישיונות ולשלם רק על מה שאתם באמת צורכים.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/shield.svg

אבטחת מידע הדוקה ומוקפדת על ידי מערכת ERP בענן

אבטחת מידע היא אחד הגורמים החשובים לחששות מפני מעבר למחשוב בענן. המעבר של חברות רבות לעבודה בענן, כולל נתונים מרכזיים וחשאיים כגון פרטי לקוחות (CRM), נתונים פיננסיים ונתוני ייצור הוביל לצבירת ניסיון רב באבטחת מידע, כך שתוכלו להעלות את נתוניכם לענן ללא חשש.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/planning.svg

להתמקד במה שחשוב באמת, ללא ״רעשי רקע״ עם מערכת ERP

המעבר לניהול מערכת מאפשר לכם להתמקד בניהול הארגון, ללא צורך לנהל את תשתיות המחשוב ולשלם על רישיונות שלא ודאי שתשתמשו בהם. ניהול ERP בענן גם מגן עליכם גם מהתקפות סייבר והתקפות מניעת שירות (DoS).

פתרון ERP המותאם על פי צורכי ארגונכם

ניהול משאבי ארגונכם באמצעות ERP בענן מקנה לכם נגישות וזמינות לכל המודולים של פתרון ה-ERP, מכל מקום בעולם. תשתית מחשוב חזקה ועוצמתית, הכוללת אך ורק התקני אחסון מהיר (SSD), מאפשרת עבודה ללא כל ירידה בביצועים, למרות המשאבים הרבים שצורכת המערכת.

הגירת נתונים מהירה וחלקה ל-ERP בענן

הידע והניסיון רב השנים של GNS ופריסה רחבה של 5 חוות שרתים בישראל ו10 חוות ברחבי העולם, מאפשרים ביצוע מהיר וחלק של העברת נתוני ה-ERP שלכם לענן, הן משרת ERP פיזי והן מספקי ענן אחרים. נתוניכם יועברו ל-ERP בענן על סמך מיקומה של המערכת שלכם, בארץ או בעולם, ללא כל זמן השבתה ותוך תמיכה ברפליקציה וביתירות (redundancy) סביב השעון.

זמני תגובה מהירים לתמיכה בקבלת החלטות בעזרת מערכת ERP

פתרון ה-ERP שלנו מתאפיין בזמני תגובה מהירים, שיעמידו לרשותכם בתוך זמן קצר נתונים חיוניים לשם קבלת החלטות. מהירות זמני התגובה קריטית במיוחד למודולים המחייבים נתונים בזמן אמת, כגון ייצור וניהול מלאי, בין אם אתם זקוקים לדוחות, נתוני אנליטיקה או מדדי ביצוע (KPI).

זמינות גבוהה והתאוששות מאסון

ל-GNS ניסיון רב ביישום תכניות התאוששות מאסון (DR), שיאפשר למערכותיכם לחזור לפעילות בתוך זמן ההתאוששות (RTO) שקבע ארגונכם, תוך עמידה ביעדי הגיבוי ושחזור הנתונים (רפליקציה) שנקבעו. כך תוכלו לשמור על רציפות עסקית ללא חשש מאובדן נתונים ומפגיעה באבטחת המידע.

התאמה אופטימלית לגודל הארגון

פתרון ERP בענן של GNS מאפשר התאמה אופטימלית של משאבי המחשוב שלכם לגודל הארגון ולצרכיו, כולל יכולת הגדלה וצמצום של המשאבים על פי דרישה. עסקים המתאפיינים בתנודתיות רבה (על בסיס עונתי, למשל), יכולים לחסוך סכומי כסף ניכרים בזכות הגמישות והסקלאביליות שמציע פתרון ERP בענן.

מידע נוסף על ERP

Enterprise Resource Planning היא מערכת אשר מרכזת מידע ותהליכי עבודה בארגון, בכל הנוגע להיבטים שונים של הנהלת חשבונות, לוגיסטיקה, ייצור, ניהול לקוחות, ניהול עובדים ועוד. מערכת ה-ERP מהווה מקור רשמי ומסודר לכך, כולל הפקת דו"חות ככל שנדרש. חשוב להבין, שלא מדובר סתם באוסף כלים שמגיעים יחד, אלא בחבילה אינטגרטיבית, אשר מאפשרת לראות תמונה שלמה של המידע ולשפר תהליכי עבודה. כתוצאה מכך, למשל, מחלקות שונות יכולות לשתף פעולה טוב יותר ויותר בקלות.

בגדול, היכן ש-ERP מיושמת, היא הופכת להיות מערכת הניהול הארגונית המרכזית. אם השאלה היא מה זה ERP בשטח, ניתן להתייחס ל"מודולים" השונים שכלולים במערכות אלה. המודולים משתנים ממוצר למוצר. אלה כמה דוגמאות אופייניות: מודולי ניהול כספים, רכש, מלאי, ניהול רצפת ייצור, שיווק, מכירות, שירות, CRM וניהול פרויקטים.

ריכוז המידע והפעילויות, מ"סילואים" נפרדים, למערכת אינטגרטיבית אחת.

יכולת לאתר מידע, להציגו ולנתחו בצורה משוכללת במיוחד. הדבר עשוי להתבטא במגוון אופנים ורמות מורכבות, החל מדו"חות שמרכזים מידע עדכני ממחלקות שונות ועד סיוע לניתוחי BI מורכבים.

שיפור תהליכי עבודה, ייעול, קידום שיטות עבודה אחידות וצמצום טעויות.

מערכת ERP בענן מוסיפה ליתרונות ה-ERP הרגילים, את היתרונות השונים של שירותי ענן. בכך, היא עדיפה על התקנה מקומית של מערכת ERP. מדוע לאחסן ERP בענן? ניתן לגשת אל מערכת כזו מכל מקום, מכל מכשיר ובכל זמן. התשלום עבורה הוא בהתאם לשימוש, דבר שמתבטא בהוצאות שוטפות נוחות יותר. ERP בענן חוסך מכם את הצורך לרכוש ולתחזק חומרה ותוכנה עבורו – חסכון משמעותי במשאבים. מאחר שמדובר בשירות מרוחק, שלא נפגע ממקרי חירום וכשל אצל הלקוח, הוא מספק גם שרידות משופרת.

אם אתה מסתבך כיום, בהתאמה טכנית או אחרת בין מערכות קיימות בעסק, ייתכן מאוד שאתה זקוק למערכת ERP.

אם אתה מחפש דרך להשגת יתרון תחרותי על המתחרים או להתייעלות, ייתכן שאתה זקוק למערכת ERP.

אם חסרה לך תמונת מצב מלאה ועדכנית בזמן אמת ולכן, חסרה יכולת שליטה ובקרה טובה, ביצוע ניתוחי רוחב מהירים של מידע וקבלת החלטות שמבוססת על כך, אתה בהחלט זקוק למערכת ERP.

מערכת ERP מבוססת על בסיס נתונים מרכזי, שממנו נשלף מידע שמוצג למשתמשים. המידע בבסיס הנתונים גם עשוי להתעדכן, בעקבות שינויים שעובדים מבצעים באמצעות התוכנה. מדובר לרוב במשתמשים רבים במערכת, במקביל, בו זמנית. בכל מקרה, המערכת מסנכרנת כמובן את כל הפעולות והעדכונים, בזמן אמת, כך שלא תהיינה כפילויות וטעויות. גישת העובדים והמנהלים למערכת מתבצעת באופן מאובטח. מי שזקוק לכך, מקבל הרשאות שונות לפי הצורך (צפייה בלבד, צפייה + ביצוע שינויים וכדומה).

CRM (Customer Relationship Management) הן תוכנות שמטפלות בנושא ניהול קשרי הלקוחות בארגונים.

מדובר ביכולות אשר כלולות במערכות ERP, כך שארגונים בעלי תשתית ERP חזקה, אינם זקוקים למערכת CRM נפרדת.

הפעילות במערכת ה-ERP מתועדת – מי עשה מה ומתי. המערכת בנויה לסייע לפעילויות שמבוצעות באמצעותה, במגוון דרכים חכמות. בהזנת מידע למשל, ייתכן שהמידע ייבדק תוך כדי הזנתו בכדי לצמצם טעויות (דוגמת שדה גיל, שגדול מערך סביר מסוים). ניתן להגדיר חוקים כאלה מראש ובכלל, יש במערכות ERP אפשרויות התאמה רבות ומגוונות, לפי תחום העיסוק של כל ארגון ודרישותיו המיוחדות. משלימה זאת, היכולת להתממשק למגוון מערכות אחרות, לשם שאיבת מידע מהן ולשם סוגי אינטראקציה נוספים.