הפלטפורמה העוצמתית שלנו

אנחנו ב-GNS מספקים לכם פלטפורמה גלובאלית, מהירה ואוטומטית עם יכולות ייחודיות שלא קיימות בישראל. פורטל ניהול הענן שלנו נוח וידידותי לשימוש ומאפשר לכם להקים שרתים משלכם תוך 60 שניות בלבד. אנחנו נעזור לכם להתרחב גלובאלית וניתן מענה תמידי לצרכים המשתנים והמתפתחים של הארגון שלכם, זאת בעזרת הפיצ'רים המתקדמים ופתרונות הענן החדשניים שלנו.

We’ve got your cloud

ניהול התהליכים העסקיים הופך לפשוט יותר בעזרת הפלטפורמה האוטומטית המלאה שלנו

גמישות מלאה והתאמת פתרונות לפי צרכי הארגון.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/automated.svg

אוטומציה מלאה

תיהנו משליטה מלאה עם הפלטפורמה והתהליכים האוטומטיים שלנו. הטמיעו בקלות את מדיניות הגישה למידע של הארגון, נהלו או הגדירו את התקשורת וארכיטקטורת הענן הארגונית.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/icon-easy.svg

ידידותי למשתמש

ממשק המשתמש של פורטל ניהול הענן שלנו הינו פשוט ואינטואיטיבי. הממשק מבוסס WEB ומספק גישה מלאה ל- API ואינטגרציה קלה.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/rocket.svg

מהיר

הקימו את השרתים שלכם בתוך 60 שניות בלבד. בנו תבניות מוכנות עבור השרת שלכם ובצעו פרוצדורות שגרתיות במהירות שיא. בעזרת 100% סטורג' IOPS, SSD ללא הגבלה ותעבורה בלתי מוגבלת בחוות השרתים הגלובאליים שלנו, אנחנו מבטיחים לכם מהירות תגובה שתוביל אתכם לרמת ביצועים חדשה לגמרי שלא הכרתם עד כה.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/shield.svg

מאובטח

18 חוות השרתים שלנו פרוסות ברחבי העולם ומספקות רמת אבטחה גבוהה כולל תקני האבטחה ISO27001 ותקן ה-GDPR. ביצועים וזמני תגובה מהירים, עם התחייבות ל-SLA של 99.9%. כעת תמיד תוכלו לעבוד בצורה חלקה ורציפה.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/pricing.svg

מחיר ידוע מראש

הפסיקו לדאוג לחשבון החודשי שלכם. אנחנו מציעים עבורכם 2 שיטות תמחור שונות, ביניהן תוכלו לבחור על פי צורכי מערכת המחשוב והארגון: מחיר קבוע וידוע מראש (FIX Price), או תשלום לפי צריכה (CPU), בהתאם לצריכה או לקצב ההצמיחה שלכם.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/tools.svg

פתרונות בהתאמה אישית

בין אם תהיו מעוניינים בתצורה גמישה בשרתים של Windowsו-Linux, להגדיל או להקטין את עומסי העבודה שלכם, להישאר בזירה המקומית או לפעול גלובאלית - אנחנו נתאים את הפתרון הייעודי שמתאים לארגון שלכם.

שליטה מלאה באמצעות פורטל ניהול הענן האוטומטי שלנו

דוגמת קוד API

אינטגרציה פשוטה באמצעות ממשק API

גישה מלאה לממשקי API לצורך התאמה אישית של החיובים, היישומים שלכם ולכל צורך אחר נוסף. אינטגרציה פשוטה על בסיס מערכת פתוחה ואפשרות CLI.

ניהול שרת בקלות

הקצאה עצמית מהירה, הגדרת תצורה של משאבים ורשת, כיבוי, Snapshots, גיבויים, לוח מחוונים ל-KPI, הרשאות משתמשים, סטטיסטיקות ויזואליות ועוד. תוכלו לבצע את כל זאת על ידי הגדרת הרשאות משתמש גמישות והיררכיות המאפשרות סדר ארגוני, שמירה על אבטחת מידע וחופש עבודה מרבי.

מחיר גמיש

תבנו את תמחור התשתית שלכם באופן עצמאי ופשוט. שנו תצורה, הוסיפו נפחים, החליפו מיקום שרתים ועוד בכל רגע נתון. לוח הבקרה הפשוט והנוח שלנו מאפשר לכם לבנות ולבחור את התמהיל והמחיר המתאימים עבור הארגון שלכם. ואף לבצע אינטגרציה מלאה למערכת בקרת חיובים באמצעות API פשוט.

תמיכה 24/7

הרחיבו את הידע הטכני שלכם והיעזרו בצוות המומחים הייעודי שלנו שיענה על כל השאלות שלכם ויסייע לצוות שלכם 24/7. אנחנו עומדים לרשותכם.