חוויית משתמש חדשה לאתר שלכם

בצעו אופטימיזציה לחוויית המשתמש באתרים, דפי הנחיתה והקמפיינים שלכם באמצעות שירות ה- CDN הגלובאלי שלנו

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/business.svg

שמתאים לכל ארגון

בין אם מדובר בפרסום של באנרים, פורטלי תוכן ואתרי מדיה לשידורי לייב, סרטים, מוסיקה ושיתוף תוכן או פעולות עסקיות בינלאומיות מרובות אתרים, ה-CDN שלנו עובד בשבילכם.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/ux.svg

חווית משתמש אופטימלית

בלחיצה אחת התוכן שלכם יגיע למשתמשים בכל מקום בעולם, בזמן התגובה הטוב ביותר, על ידי שימוש בפס רחב באמצעות הפלטפורמה העולמית העוצמתית שלנו.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/shield.svg

אמינות גבוהה

אל תאפשרו להשבתה זמנית בשרת להרתיע את המשתמשים שלכם. האמינות הגבוהה וזמינות הרשת שלנו מבטיחות את המשכיות השירות כמעט בכל תרחיש.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/security.svg

אבטחה גבוהה

השרתים שלכם אף פעם לא חשופים ישירות להתקפות - הרשת האיכותית שלנו מונעת קריסות על ידי יצירת רמת אבטחה נוספת בין התוקף לבין השרת הראשי. בעזרת האלגוריתמים שלנו, תוכלו להיות נגישים תמיד עבור המשתמשים שלכם.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/rocket.svg

ביצועים גבוהים

הרשת שלנו שומרת תמיד על עותק של המידע שלכם ב- Cache ובכך חוסכת זמן במספר הבקשות הנדרשות מהשרת המרכזי ומפחיתה את התעבורה בצווארי הבקבוק. על ידי הפרדה של התעבורה ובקשות המשתמשים למספר שרתים, המערכת חוסכת במשאבים ומקצרת את זמן התגובה.

https://www.gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/pricing.svg

עלות לפי צורך

יחס העלות-תועלת שלנו גבוה במיוחד, גם אם יש מספר קטן של משתמשים באתר שלכם, ומאפשר למשתמשים שלכם להנות מחוויית משתמש נהדרת עם גישה מהירה לתוכן. גם באתרים עם משתמשים רבים, ה-CDN שלנו מקל על התנועה על ידי השקעה פוחתת בשרתים מרכזיים, תוך שדרוג של חוויית המשתמש.

ה-CDN שלכם יכול להיות הרבה מעבר למנגנון הפצת תוכן

הגדירו את ארכיטקטורת הרשת כך שתתאים לנכסי ה Web שלכם

CDN לתוכן סטטי

ייעול הגישה עבור משתמשים כאשר התוכן אינו משתנה לעיתים קרובות. המשתמשים שלכם נהנים מזמן הגישה המהיר ביותר לתוכן שלכם, באמצעות חיבור לשרת הקרוב ביותר.

cdn performence

CDN לפורטלים

אנו מעדכנים את התוכן המקומי שלכם בכל כמה דקות כאשר התוכן שלכם אינו דינמי, אלא משתנה לעתים קרובות - כמו קמפיינים זמניים או למשל מאמרים וחדשות המתעדכנים במהלך היום ומאפשרים למשתמשים שלכם להינות מחווית גלישה וקריאה ברמה הגבוה.

cdn connection

CDN עם זיכרון Cache דינמי

אנחנו מעדכנים את התוכן שלכם כל מספר שניות לצורך ביצוע Pre-Caching כאשר אתם משדרים או מעדכנים את התוכן. לרשת שלכם תמיד תהיה תאוצה מהירה, אפילו במהלך אירועים בלתי צפויים, מה שמבטיח שהלקוחות שלכם עדיין יזכו לחוויית משתמש רציפה.

cdn 5

האצת עבודה גלובאלית

אין צורך להחזיק במשאבים יקרים בכדי לעמוד בזמני שיא או בהעברה מאסיבית של תכנים. הרשת שלנו יעילה ומספקת לכם Latency מינימאלי וזמני תגובה מעולים עבור משתמשים במיקומים גיאוגרפיים שונים.

cdn technology

האצת שירותים מקומיים

באמצעות הייחודיות שלנו בחיבור למספר רב של ספקי אינטרנט בישראל, מובטחת לכם חווית משתמש מתקדמת עם זמני תגובה שישפרו את שירותי האינטרנט המקומיים.

cdn settings

הטמעה פשוטה

ה-CDN שלנו מאפשר אינטגרציה פשוטה מאד כך שתוכלו להטמיע אותו בקלות ובמהירות ללא שינויים בצד ה-Web שלכם. המומחים שלנו יעזרו לכם בתכנון ובביצוע מעבר חלק לענן ובכך שתוכלו להתרחב בהתאם לצורך עם הכלים והטכנולוגיה הנכונים.

מידע על CDN

Content Distribution Network או Content Delivery Network הוא מנגנון שמוצע כשירות, להגשת תכני אתרים לגולשים, בזמינות ומהירות מרביים.לפרטים נוספים

CDN מחלק את עומס העבודה על שרת, בין שרתי הפרוקסי המרובים של הרשת שלו. שרתים אלה מפוזרים מבחינה גיאוגרפית והרשת מספקת את המידע לגולש, מהשרת שקרוב אליו ביותר. כמו כן, רשת ה-CDN כוללת מנגנון עדכון ביחס לשרת הראשי של הלקוח, אשר מבטיח שהגולשים יקבלו את המידע העדכני ביותר של האתר. בכך, הוא מהווה מעין מנגנון Cache משוכלל, שמוריד עומס מהשרת הראשי שלכם ומשחרר צווארי בקבוק.

CDN משמש לפתרון העיכוב שנוצר בהגשת תכני אתרים, ככל שגדל המרחק הפיזי בין הגולש לבין מקום אחסון האתר. עסקית, תועלת זו מאפשרת להבטיח זמינות וביצועים מיטביים בכל מצב, לשפר תחרותיות בפעילות באינטרנט, להבטיח המשכיות עסקית, להאיץ ביצועי אתרים, לשלב אלמנטים "כבדים" במיוחד באתר בראש שקט (כוידיאו ברזולוציה גבוהה) ולהקל את העומס על שרתיכם. התועלת העסקית מתבטאת גם בשיפור תדמית העסק, כאשר לקוחות רואים ששירותיו באינטרנט מוצעים באופן "חלק" ומהיר במיוחד.

תכני האתר שלך, יהיו זמינים משרת (ברשת ה-CDN) שקרוב אליו ככל הניתן ובזמינות וביצועים מיטביים. בכך, יינתן מענה שקוף וגמיש, לתכנים תובעניים במיוחד (כוועידות וידאו) ודרישות שגדלות בבת אחת (למשל סביב מבצע באתר מכירות).

עוד ערך מוסף משמעותי שתקבלו משימוש ב-CDN, הוא בתחום האבטחה. רשת CDN בנויה באופן כזה, שמאפשר לה לשבש ניסיונות התקפה מסוג DDoS. היא מפרידה בין השרת שלכם לבין התוקפים ומבטיחה שהמידע ימשיך להיות זמין, גם אם שרת כלשהו נפגע.

ל-CDN יתרון מהותי על פני גישות אחרות לשיפור מהירות אתר (כצמצום נפחי קבצים), בכך שהוא מטפל בחוליה הקריטית של התקשורת באינטרנט עצמה, שנמצאת מחוץ לשליטתכם. בנוסף, הגישה של צמצום היקף ו"משקל" התכנים באתר, מטילה מגבלות על השימוש בהם ובכך מפריעה עסקית. בשונה מכך, CDN ניתן להרחבה לפי הצורך, כך שהוא ייתן מענה לעומסים גדולים במיוחד ומשתנים. CDN הוא גם פתרון זול יותר, ביחס להרחבת משאבים בשרת הראשי של האתר. קל להטמיע את השימוש בשירות ה-CDN. לאחר מכן, הוא מספק המשכיות עסקית וחוויית משתמש מיטבית, לכל דבר שחשוב לכם, בין אם זה דף נחיתה ,אתר מכירות או כל דבר אחר. פה נעצור לציין כי לשיפור זמינות ומהירות טעינת האתר יש השלכות חיוביות בהיבט ה-SEO.

קיימים 3 סוגי CDN אשר מעבדים את המידע בצורות שונות, על פי הדרישות המשתנות (בעיקר מבחינת מהירות העדכון). אם התוכן סטאטי רוב הזמן, אופייני שהוא יישלח לשירות ה-CDN אוטומטית, בכל עדכון תוכן (Push CDN). כך, רק שינויים יעברו בין השרת שלך לשירות ה-CDN. ככל שהוא דינאמי, כך מתאים יותר CDN Pull, שבו שירות ה-CDN מעדכן את עצמו משרת הלקוח, בתגובה לבקשת מידע חדש מגולש.

השותפים שלנו

יחד עם השותפים הגלובאליים שלנו אנחנו נדאג לספק את הפתרון הטוב ביותר עבור הארגון שלכם