אחסון שרת ווינדוס [windows]

בחירה במערכת הפעלה היא בין ההחלטות החשובות ביותר בכל הנוגע לשימוש בשרתים. החלטה זו נלקחת בתחילת הדרך לגבי שימוש בשרת ונובעות ממנה השלכות משנה רבות ומשמעותיות. בחירה באחסון שרת ווינדוס היא בין האפשרויות הפופולאריות ביותר.

מה זה שרת ווינדוס?

שרת ווינדוס הוא שרת אשר מבוסס על מערכת ההפעלה חלונות של חברת מיקרוסופט. זאת, בשונה משרת אשר מבוסס על מערכת ההפעלה אחרת, כגון לינוקס. באחסון שרת ווינדוס מארחים אתר עסקי (לרוב) בצורה מקצועית ואיכותית. מדובר במערכת הפעלה וותיקה ואמינה, שיש לה גם את היתרון של המוניטין הוותיק בקרב בעלי עסקים. נוסף על כך, לעתים ישנה עדיפות מבחינה טכנית דווקא לחלונות, במקרים שבהם האתר שמארחים עושה שימוש במוצרים אחרים של מיקרוסופט. הכוונה למוצרים דוגמת Microsoft SQL. בדומה ללינוקס או כל מערכת הפעלה אחרת, שרת ווינדוס הוא עולם בפני עצמו מבחינה טכנית ויש לקחת זאת בחשבון. הדבר בא לידי ביטוי באופנים רבים, דוגמת היבטי אבטחה שונים.

אחסון שרת ווינדוס בGNS

במסגרת השירות שלנו, תוכלו להקים שרת וירטואלי בענן תוך בחירה בין מערכת הפעלה מסוג ווינדוס סרבר לבין מערכת ההפעלה ווינדוס 10. כמו כן, תוכלו לבחור את מפרט השרת, בהתאם לצרכי השימוש שלכם ולפי כמות המשתמשים שבכוונתכם לחבר אליו בכל רגע נתון.

Windows 10 – חלונות 10 היא אחת ממערכות ההפעלה הבשלות ביותר של מיקרוסופט עד היום. זו היא מערכת יציבה ואיכותית, בה ניתן ביטוי להתפתחות ארוכת השנים של חלונות למחשבים אישיים. ניתן להשתמש בחלונות 10 גם עבור שרתים, אם כי ברמה בסיסית למדי.

Windows Server – כאמור, חלונות 10 מיועדת בעיקר לשימוש לפעילויות דסקטופ במחשב אישי. בשונה מכך, Windows Server היא גרסת חלונות אשר פותחה מראש כמערכת הפעלה עבור שרתים. הדבר מתבטא בהבדלים טכניים רבים בין שתי הגרסאות, דוגמת היכולת של Windows Server לעבוד עם חומרה חזקה הרבה יותר.

כמה עולה השירות? 

כל לקוח יוכל להתאים את מפרט השרת בהתאם לצרכיו המיוחדים והעלות תשתנה בהתאם לכך. תודות להתאמה כזו, ימנע מצב שבו תשלמו על משאבים שאתם לא צורכים בפועל. מצד שני, כך נוודא שהשרת יעמוד בדרישות המשאבים שלכם באופן אופטימאלי. לכן, אין וגם לא דרושות חבילות מובנות לבחור מהן. כיצד תתאימו את המפרט לדרישות? יש כללי אצבע אשר מסייעים במצבים כאלה, דוגמת כמות משאבים ידועה, אשר נדרשת עבור כל משתמש שיתחבר לשרת. שימוש בכללים אלה יאפשר לבצע התאמה מהירה, אמינה ומדויקת.

יתרונות אחסון בשרת ווינדוס [windows]   

השירות שאנו מציעים מספק לכם כמה יתרונות חשובים, בהם:

  • שימוש קל – תוכלו להקים ולבטל את השרתים שלכם, במהירות ובאופן עצמאי.
  • ניהול מתקדם – תוכלו לנהל את השירות, ברמת אדמיניסטרטור.
  • גמישות תפעולית – תעמוד לרשותכם יכולת גידול וקיטון משאבים, בהתאם לצרכים.
  • חיסכון – תוכלו לכבות את השרת, כאשר אין דרישה לשירות.

לסיכום

לשימוש בשרת ווינדוס עבור אחסון אתרים יש יתרונות רבים, גם מול מתחריה השונים והטובים של חלונות. שילוב יתרונות אלה, עם האפשרות שאנו מציעים להתאמה אישית מדויקת לדרישותיכם, מספק פתרון רב עוצמה לאירוח אתרים. נשמח לסייע לכם בפרטים נוספים ומענה לשאלות, בין אם זה לגבי פרטים טכניים של השרות, אופן התאמתו לדרישותיכם, התלבטויות שיש לכם בין Windows Server לבין חלונות 10 ועוד.