שרתים וירטואלים - Virtual Dedicated Servers - VDS

מהיום אין יותר צורך ברכישת חומרת שרתים יקרה. מהיום יש פטור מתחזוקה שוטפת של השרתים. מהיום אין צורך ברכישת רישיונות למערכת ההפעלה.

עוברים היום לשרתים וירטואליים ונהנים מחיסכון רב בהוצאות המחשוב, משאבי השרת וגמישות תפעולית מרבית.

VDS הינו שרת וירטואלי היושב על תשתית פיסית חזקה ושרידה במיוחד של חברת GNS, המותקנת במקביל במספר חוות בארץ ובמספר מדינות ברחבי העולם ומבוססת על תוכנת Vmware ESX הרובסטית. תוכנה ייחודית זו מאפשרת לחלוש על מערך שרתים (Blade center) וליהנות ממצרף משאבים גדול במיוחד, המנווט את כל החומרה הפיסית למספר 'בריכות' המופרדת לפי רכיבי החומרה השונים:

מעבדים

זיכרונות (RAM)

שטח דיסק

כוננים אופטיים

יתרונה הגדול של המערכת טמון ביכולתה להקצות, בצורה חכמה ודינמית, את ההפרדה הוירטואלית בין הרכיבים השונים על-גבי כל שרת וירטואלי חדש שיותקן עליה. יתרה מכך, המערכת מסוגלת לעדכן את הקונפיגורציה של השרת החדש עפ"י דרישה (הוספת זיכרון, מעבדים וכיו"ב), בזמן שהשרת נותר פעיל בעת השדרוג הווירטואלי.

בדרך זו מעניק ה- VDS מענה פשוט וקל לבעיית חוסר הגמישות בגדילה ולקשיים בהוספת רכיבים ושרתים נוספים – וזאת ללא השבתת המערכת ובניית הטופולוגיה מחדש. יחד עם זאת פותר השרת הייחודי שורה של בעיות וכשלים נוספים הקיימים כיום בשוק השרתים: החל ממצוקת מקום בחוות האחסון בעולם, דרך צריכת חשמל ופליטת חום רבה מכל שרת בנפרד ועד העלויות הגבוהות הכרוכות ברכישת שרתים פיסיים ואחסונם.

מלבד יתרונותיו הברורים, מפגין ה-VDS תפקוד ועוצמה השווים לכל שרת פיסי אחר בעל נתונים זהים, וכולל מערכת הפעלה עצמאית מסוג Windows או Linux ואת חוזק החומרה הנדרש.

המערכת שרידה לחלוטין ומבטיחה Uptime גבוה במיוחד.

השירות כולו מגובה בתמיכה אנושית וזמינה 24 שעות, 7 ימים בשבוע ע"י צוות אנושי מנוסה ומקצועי.