שירותי מחשוב ענן - Lan בענן

אתה מוזמן להתקדם איתנו. לדור חדש והרבה יותר נוח של מחשוב. בזכות שירות ה-LAN בענן שפותח על ידי המומחים של GNS, עשרות מלקוחות החברה כבר עברו לעבודה בענן כשירות וכלל אינם מחזיקים ברשותם חומרה פיזית. השירות כולל העברת חדר השרתים ושרת התקשורת של הלקוח לענן

cloud lan

 

יתרונות העבודה עם פתרון LAN בענן:

שקט ופנאי:

מחשוב הענן חוסך לך את ההתעסקות בכל הקשור להיבט התפעולי של החומרות והתוכנות בארגון. האחריות לעניינים כמו שדרוגים ועדכונים של התשתיות, יורדת מן הלקוח ועוברת לצוות המומחים של GNS. זה חוסך לך בזמן, בכוח אדם, בהוצאות וכמובן – בהרבה דאגות מיותרות.

חסכון משמעותי בהוצאות:

השימוש במחשוב ענן, מאפשר לך לחסוך באופן משמעותי בהוצאות הרכישה והתחזוקה של ציוד רב, לרבות רישיונות תוכנה של מערכות הפעלה ורישוי לתשתית הווירטואלית. בנוסף, ישנו היבט של חסכון בחשמל ומערכות תומכות כגון UPS ומזגנים וחיסכון בהקצאת שטח לחדר שרתים, בביטוח תכולה לחדר , ארונות, אנשי צוות מיוחדים לתחזוק ועוד ועוד.

שרידות מקסימלית (וללא תלות במשאבי המשרד):

בשימוש במחשוב ענן, GNS מגבה את המידע הארגוני שלך במערכות מקצועיות אשר מנוטרות 24/7/365, על מנת להבטיח את תקינות הגיבוי. כמו כן, המידע הארגוני נמצא על שרתים חזקים ושרידים, שאינם תלויים ברכיב חומרה אחד ובכך מאפשרים שרידות עסקית בלתי מוגבלת - הן מבחינת גיבוי והן מבחינת חומרה. על שרתי הענן קיימת גם הגנה חזקה מפני גניבה וישנו מערך (DRP (Disaster Recovery Plan ו- (BCP (Business Continuity Planning שנועד להבטיח המשכיות עסקית מהירה ותקינה במקרה אסון.
כמו כן, כל חברה שמשתמשת ב-LAN בענן מבית GNS, מקבלת אתר DR כברירת מחדל.

גמישות:

עם ה-LAN בענן נעשה שימוש במשאבים המנוצלים בפועל ללא צורך בשדרוג או קניית חומרה עודפת. כמו כן, עם ה-LAN בענן אתה נהנה מגמישות עסקית, כיוון שבשימוש במחשוב ענן תוכל "להרחיב" או "לכווץ" את משאבי הארגון שלך לפי הצורך ותנודות השוק באותה התקופה. או במילים אחרות - הוצאות המחשוב של העסק שלך יהיו בהתאם להכנסותיו.

One Stop Shop:

לקוחות GNS המשתמשים בפיתרון ה-LAN בענן, מקבלים שירות מקיף הכולל גם את שירותי הניהול ואת שירותי ה- HelpDesk תחת קורת גג אחת.

כמו כן, אנחנו ב-GNS דואגים לרכז ולנהל עבורם את הקשר מול כלל הספקיות השונות (outsource).

תוך כ-5 שנים מעל 55% מהארגונים יעברו לענן

אבל אתה לא חייב לחכות עד אז